KONST / Litografier / Färglitografi 15207009
nr 1520 7009
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Signerad, numrerad 31/60. Färglitografi. Bladets mått: 47x38 cm, yttermått inklusive ram: 56x48 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:08:16
700 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard